Podgrzewacze 

Teraz proponowane przez nas podgrzewacze do potraw dostępne są również w wersji Prestige. Linia ekskluzywnych podgrzewaczy stworzona została z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy poszukują wyposażenia wysokiej jakości – eleganckiego w wyglądzie oraz niezawodnego w działaniu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem urządzeń.

Podgrzewacze do potraw – eleganckie i łatwe w obsłudze

Większość podgrzewaczy do potraw wykonywana jest z wysoko polerowanej stali nierdzewnej, co gwarantuje elegancki wygląd urządzeń zarówno na początku, jak i później, w trakcie dłuższego ich użytkowania. Estetyczny wygląd sprawia, że potrawy prezentują się apetyczniej, a sam lokal jest przez gości odbierany jako bardziej prestiżowy.

Przeszklone pokrywy ułatwiają gościom wybór właściwego dania

W tworzeniu odpowiedniego wrażenia pomaga z pewnością także przeszklona pokrywa, zwana potocznie okienkiem. Pozwala gościom na szybki wgląd w to, co znajduje się wewnątrz urządzenia, dzięki czemu ułatwia wybieranie właściwego posiłku i minimalizuje konieczność nieustannego podnoszenia pokrywy. Okienka w pokrywach oraz specjalne pojemniki na chochle bywają nieocenione wszędzie tam, gdzie stoły pokryte są idealnie białym, szykownym obrusem. Pierwsze sprawiają, że mniej skraplającej się z otwartej pokrywy wody trafia na stół, drugie decydują o unikaniu sytuacji, w jakiej ubrudzone narzędzie trafiłoby bezpośrednio na nakrycie.

Podgrzewacze bufetowe idealnie dopasowane do Państwa potrzeb

Oferujemy duży wybór podgrzewaczy bufetowych, w tym różnorodność kształtów (podgrzewacze okrągłe lub prostokątne), zastosowania (różne potrawy, w tym także kociołki na zupy i sosy), sposobu utrzymywania temperatury (podgrzewacze na pastę i paliwo, podgrzewacze potraw elektroniczne) oraz opcji zamykania pokrywy (podgrzewacze rolltop, podgrzewacze z automatycznym zamknięciem). Te ostatnie, które wyposażone są w nowoczesny zawias umożliwiający swobodne i powolne opadanie pokrywy, są wyjątkowo cenione przed naszych Klientów. Zwiększają komfort i bezpieczeństwo nabierania potraw przez gości lokalu, decydują o dobrym wrażeniu oraz dbają o zachowanie wokół czystości.

Podgrzewacze potraw elektryczne oraz podgrzewacze na pastę i paliwo

Wszystkie podgrzewacze do potraw mają wielowarstwowe dno termiczne, które sprawia, że temperatura jest rozprowadzana równomiernie. Największą zaletą podgrzewaczy potraw elektrycznych oraz tych, które podgrzewane są grzałką elektryczną, jest możliwość regulowania zakresu temperatury od 45 stopni do nawet 225. Poziom grzania można dopasować do swoich potrzeb automatycznie, co eliminuje konieczność sprawdzania jej w trakcie poczęstunku. Automatyczny wyłącznik pilnuje, by temperatura nie przekroczyła 230 stopni.

Podgrzewacze na pastę i paliwo przydatne są tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia do prądu grzałki. Oferowane przez nas paliwa do podgrzewaczy spalają się do nawet 6 godzin i – co niezwykle ważne – nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Pozostawiają naczynia w idealnej czystości i mogą być stosowane wielokrotnie, co umożliwia dołączona do paliwa zakrętka. Informujemy również, że wszystkie podgrzewacze na pastę Prestige mogą być także używane jako podgrzewacze potraw elektryczne przy podłączeniu grzałki. Montaż jest bezinwazyjny, szybki i zupełnie bezpieczny. Daje też możliwości kontrolowania temperatury automatycznie.

Samoobsługowe stoły szwedzkie, bufety śniadaniowe i lunchowe

Głównym zadaniem podgrzewaczy gastronomicznych jest utrzymanie potraw ciepłych nawet przez długi czas. Możliwość samodzielnej obsługi ich przez gości lokalu sprawia, że są one niezastąpione w restauracjach hotelowych oraz na salach bankietowych, gdzie umożliwiono gościom stały dostęp do stołu szwedzkiego.  

Podgrzewacze do potraw cookPRO

Wszystkie podgrzewacze do potraw z naszej oferty cechuje niezawodność ich działania, bezpieczeństwo w użytkowaniu oraz trwałość, dzięki której zakup podgrzewacza staje się inwestycją na wiele kolejnych lat pracy gastronomii. Do każdego urządzenia otrzymują Państwo gwarancję oraz serwis pogwarancyjny w korzystnych cenach.

Podgrzewacze
 • Podgrzewacze na pastę
  Podgrzewacze na pastę

  Podgrzewacze na pastę

  W przygotowanej przez nas ofercie dostępne są podgrzewacze na pastę z kolekcji Prestige oraz Standard, co pozwala na odpowiednie dopasowanie modelu do swoich potrzeb. Wersję Prestige polecamy wszystkim Klientom, których podgrzewacze do potraw przeznaczone są do samoobsługi, np. na wytwornych bankietach i w trakcie śniadań w ekskluzywnych hotelach. Ich starannie dopracowany wygląd sprawia, że prezentują się niezwykle elegancko, podnosząc prestiż lokalu.

  Podgrzewacze na pastę gotowe są do użytku w każdych warunkach

  Największą zaletą podgrzewaczy na pastę i paliwo jest brak konieczności dostępu do prądu. Dzięki temu mogą być stosowane w każdych warunkach, również w eleganckich namiotach, gdzie uroczystość odbywa się na świeżym powietrzu. Nasi Klienci bardzo chwalą sobie takie rozwiązanie, często korzystając z niego również w salach bankietowych, restauracjach i hotelach. Jak sami wskazują, tu dużym plusem jest estetyka przygotowanego bufetu, pozbawionego plączących się przewodów elektrycznych i problemu ustawiania stołów w pobliżu kontaktów.

  Pasty i paliwa, które znaleźć można w naszej ofercie, nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów i nie brudzą naczyń od spodu. Łączny czas ich spalania sięga nawet 6 godzin i w przypadku niewykorzystania paliwa do końca można z użyciem zakrętki zachować je na kolejny raz.

  Wysoko cenione za komfort ich obsługi

  Luksus podgrzewaczy na pastę Prestige tkwi nie tylko w eleganckim wyglądzie wysoko polerowanej stali nierdzewnej, z jakiej zostały wykonane, ale również w sposobie ich obsługi. Większość urządzeń dostępna jest w wersji z przeszkloną pokrywą, co eliminuje konieczność nieustannego podnoszenia jej w celach sprawdzenia zawartości. Dla organizatorów przyjęcia ma to również znaczenie ze względu na utrzymanie porządku. Brak skraplającej się na obrus pary pomaga w utrzymaniu bufetu w estetycznej formie. W przypadku podgrzewaczy do potraw, które wymagają użycia łyżki do zupy czy sosu, zastosowano również w celu uniknięcia plam specjalne na nią pojemniki.

  Pokrywa większości podgrzewaczy do potraw ma zawiasy, które gwarantują automatyczne i powolne opadanie. To jeden z głównych elementów, które zapadają w pamięci zaproszonych gości, znacząco ułatwiając korzystanie ze stołu szwedzkiego.

  Podgrzewacze do potraw z możliwością podłączenia grzałki

  Warto pamiętać o tym, że podgrzewacze do potraw Prestige mogą być stosowane także w formie podgrzewaczy zasilanych prądem. Wystarczy zamienić pojemniki na pastę/paliwo na grzałkę, którą również dostać można w sklepie cookPRO. Montaż nie sprawia trudności, jest w pełni bezpieczny i szybki. Korzystanie z grzałki to również bardzo wygodne automatyczne utrzymywanie temperatury.

  W obu jednak przypadkach – czy to w przypadku pasty, czy w przypadku grzałki – liczyć możemy na równomierne rozprowadzenie temperatury, co jest zasługą wielowarstwowego dna. Dzięki temu jedzenie nie przylepi się do spodu i zawsze będzie równie ciepłe w każdym miejscu podgrzewacza.

 • Podgrzewacze elektryczne
  Podgrzewacze elektryczne

  Podgrzewacze elektryczne:

  Aby przez długi czas utrzymać świeżość i ciepło posiłków, należy skorzystać z profesjonalnego sprzętu, takiego jak gastronomiczny podgrzewacz do potraw. Szczególnie dobrze sprawdzi się on w cateringu np. podczas lunchów, śniadań w formie szwedzkiego stołu itp.

 • Grzałki elektryczne
  Grzałki elektryczne

  Grzałki elektryczne gastronomiczne

   

  Podgrzewacze gastronomiczne stanowią niezbędne wyposażenie wszystkich lokali, w których przygotowywane potrawy muszą zachować odpowiednią temperaturę. Urządzenia te działają dzięki wykorzystaniu paliwka lub grzałki elektrycznej. W poniższej kategorii oferujemy te drugie - solidnie wykonane grzałki elektryczne, pozwalające na utrzymanie pożądanego ciepła różnego rodzaju żywności, w tym zup, zapiekanek warzywnych, dań mięsnych i wielu innych. Dlaczego warto zainwestować w grzałki elektryczne? Jakie są zalety grzałek elektrycznych zaprezentowanych w naszej ofercie?

   

  Grzałki elektryczne o uniwersalnym zastosowaniu

   

  Duży wybór podgrzewaczy gastronomicznych dostępnych na rynku sprawia, że produkowane grzałki elektryczne muszą pasować nie do jednego, a do wielu różnych modeli tych urządzeń. Oferowane w naszym sklepie grzałki są w pełni uniwersalne, dzięki kompatybilności ze stosowanymi powszechnie podgrzewaczami. Dzięki temu, nawet jeśli konieczna będzie zmiana samego urządzenia zachowującego temperaturę potraw, sama grzałka będzie bez problemu współpracować z nowym sprzętem.

   

  Idealnie ciepłe potrawy dzięki grzałkom elektrycznym

   

  Podgrzewacze gastronomiczne zasilane grzałkami elektrycznymi idealnie sprawdzają się zwłaszcza do utrzymywania optymalnej temperatury potraw płynnych. Ze względu na bezpieczeństwo użytkowania, grzałki te umieszczone są poza łaźnią wodną. Za zachowanie temperatury odpowiada termostat, który w przypadku dostępnych w naszym sklepie grzałek elektrycznych, może być płynnie regulowany na kilku poziomach grzania. Dodatkowe zabezpieczenie grzałek zapewnia im wyłącznik termiczny.

   

  Funkcjonalne grzałki elektryczne w Twojej gastronomii

   

  Grzałki elektryczne stanowią doskonałą alternatywę dla paliwka, stosowanego w podgrzewaczach.

  Nie tylko wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem w wielu modelach podgrzewaczy i skutecznym utrzymywaniem ciepła, ale też wygodnym, nawet codziennym użytkowaniem. W restauracjach, stołówkach, firmach cateringowych i innych obiektach gastronomicznych grzałki wyposażone w długi przewód mogą być ustawiane z podgrzewaczem niemal w dowolnym miejscu.

  Ich dodatkowym atutem jest szeroki zakres temperatur, w których pracują. Dzięki grzałkom elektrycznym różnego rodzaju potrawy nie tylko zachowują swoją temperaturę, ale i walory smakowe i estetyczne. Same zaś podgrzewacze z grzałkami prezentują się na tyle efektownie, że mogą być wykorzystywane również na wystawnych bankietach. A co najważniejsze – serwować dużej liczbie gości idealnie ciepłe dania bez ponoszenia wysokich kosztów.

   

  Szukasz grzałki elektrycznej do podgrzewacza stosowanego w swojej restauracji, firmie cateringowej, lokalu z fast-foodem lub stołówce? Sprawdź dostępne w naszej ofercie modele grzałek i wybierz odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Dzięki wytrzymałym grzałkom będziesz serwować swoim gościom pyszne, idealnie ciepłe dania!

   

   

   

   

   

 • Paliwa do podgrzewaczy
  Paliwa do podgrzewaczy

  Paliwa do podgrzewaczy gastronomicznych

   

  Prowadzisz restaurację, stołówkę lub firmę cateringową, w której przygotowywane są ciepłe dania? Chcesz serwować swoim gościom potrawy o odpowiedniej temperaturze? Z pewnością masz na swoim wyposażeniu gastronomiczny podgrzewacz – niezbędne urządzenie utrzymujące pożądaną temperaturę żywności stałej i płynnej. Profesjonalne podgrzewacze zasilane mogą być specjalnym paliwem. Teraz dostępne jest ono w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu!

   

  Paliwo do podgrzewaczy w sklepie gastronomicznym

   

  Oferowane przez nas paliwo do podgrzewaczy może być z powodzeniem stosowane w podgrzewaczach różnego typu. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu, paliwo może być wykorzystywane w wielu modelach podgrzewaczy, co ogranicza konieczność zakupu jego różnych rodzajów. W zależności od indywidualnych potrzeb lokalu, paliwo do podgrzewaczy sprzedawane jest w pojemnikach o różnej pojemności. Dzięki temu zapasy paliwa odpowiadają realnemu zapotrzebowaniu danej restauracji, stołówki czy firmy cateringowej.

   

  Idealnie ciepłe potrawy dzięki paliwu do podgrzewaczy

   

  Paliwo, czyli glikol dwuetylenu, wyposażone zostało w specjalny knot gwarantujący odpowiednią temperaturę podgrzewania oraz wielkość płomienia palenia. W ten sposób temperatura potraw – zup, zapiekanek warzywnych czy dań mięsnych utrzymywana jest na odpowiednim poziomie przez długi czas. Potrawy nie są ani zbyt zimne ani zbyt gorące za sprawą płomienia o temperaturze ponad 90 stopni. W pełni zachowują też swoje walory smakowe i estetyczne.

   

  Paliwo bezpieczne dla żywności i podgrzewacza

   

  Oferowane przez nas paliwo do podgrzewaczy jest zupełnie bezzapachowe, nietoksyczne i ekologiczne. Nie wpływa ono na smak i zapach serwowanych potraw. Nie powoduje też osmolenia naczyń. Paliwo spala się w 100 %, co zapewnia jego maksymalne wykorzystanie w pracy lokalu gastronomicznego. Dzięki specjalnym zakrętkom puszka z paliwem może być wielokrotnie używana w zależności od potrzeb. Dodatkową zaletą paliwa jest jego łatwa aplikacja, a także brak problemów z wyciekaniem czy ściekaniem z podgrzewacza. Sama puszka nie nagrzewa się pod wpływem ciepła, dzięki czemu może być bez problemu przenoszona.

   

  Chcesz serwować ciepłe dania na przyjęciach, bankietach i w codziennej pracy lokalu gastronomicznego? Już dziś wyposaż swój podgrzewacz w kompatybilne z nim paliwo, utrzymujące odpowiednią temperaturę dań płynnych i stałych.

 • Mobilne podgrzewacze na talerze
  Mobilne podgrzewacze...

  Podgrzewacz na talerze jezdny to urządzenie, które sprawdzi się w kuchniach gastronomicznych i bufetach. Dzięki niemu można szybko podgrzać zastawę tak, aby serwowane w niej dania nie stygły.

Sortuj produkty:
 • Cookpro

  Cena:588,00zł netto

  723,24zł brutto

  w magazynie

  Podgrzewacz Prestige GN 1/1: Wszystkie elementy podgrzewacza wykonane ze stali nierdzewnej W komplecie 2 pojemniki na paliwo oraz pojemnik gastronomiczny GN 1/1 65mm Bezinwazyjny system mocowania grzałki elektrycznej mod. 270030001 Wymiary(WxDxH) : 580x460x300mm Pojemność: 8l

 • Cookpro

  Cena:735,00zł netto

  904,05zł brutto

  w magazynie

  Podgrzewacz Prestige z dwoma kociołkami : Wszystkie elementy podgrzewacza wykonane ze stali nierdzewnej W komplecie 2 pojemniki na paliwo oraz dwa kociołki 2x4l Bezinwazyjny system zamocowania grzałki elektrycznej mod. 270030001 Wymiary (WxDxH): 670x520x450mm Pojemność: 2x4l

 • Cookpro

  Cena:168,00zł netto

  206,64zł brutto

  w magazynie

  Podgrzewacz na pastę STANDARD: Wszystkie elementy podgrzewacza wykonane są ze stali nierdzewnej W komplecie 2 pojemniki na paliwo oraz pojemnik GN 1/1 Wymiary 620x360x320 Pojemność 8l

 • Cookpro

  Cena:441,00zł netto

  542,43zł brutto

  w magazynie

  Podgrzewacz Prestige okrągły: Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej W komplecie pojemnik na paliwo oraz pojemnik GN okrągły 65mm Bezinwazyjny system mocowania grzałki elektrycznej mod. 270030001 Wymiary (WxDxH): 485x470x450mm Pojemność: 6.8l

 • Cookpro

  Cena:514,50zł netto

  632,84zł brutto

  w magazynie

  Podgrzewacz Prestige - okrągły z kociołkiem: Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej W komplecie pojemnik na paliwo oraz kociołek o pojemności 4l Bezinwazyjny system montowania grzałki elektrycznej mod.270030001 Wymiary (WxDxH : 485x470x450mm Pojemność kociołka: 4l

 • Cookpro

  Cena:955,00zł netto 1 470,00zł

  1 174,65zł brutto

  w magazynie
  Promocja

  Podgrzewacz na GN 1/1 z szybką: Wszystkie elementy podgrzewacza wykonane są ze stali nierdzewnej. W komplecie: 2x pojemnik na pastę 1x pojemnik GN 1/1 - 65mm Pojemnik na chochlę Wymiary (WxDxH): 580x440x315mm

 • Cookpro

  Cena:849,00zł netto 1 266,00zł

  1 044,27zł brutto

  w magazynie
  Promocja

  Podgrzewacz na GN 2/3 z szybką: Wszystkie elementy podgrzewacza wykonane są ze stali nierdzewnej. W komplecie: Pojemnik na pastę 1x pojemnik GN 2/3- gł.65mm Pojemnik na chochlę Wymiary(WxDxH): 400x440x315mm

 • Cookpro

  Cena:1 060,50zł netto

  1 304,42zł brutto

  w magazynie

  Podgrzewacz okrągły z szybką : Wszystkie elementy podgrzewacza wykonane są ze stali nierdzewnej. W komplecie: Pojemnik na pastę Pojemnik na chochlę Wymiary (WxDxH): 440x480x300mm

 • Cookpro

  Cena:1 417,50zł netto

  1 743,53zł brutto

  w magazynie

  Kociołek na zupę z szybką: Wszystkie elementy podgrzewacza wykonane są ze stali nierdzewnej. W komplecie: Pojemnik na pastę Pojemnik na zupę 10l Wymiary (WxDxH): 480x460x440mm

 • Cookpro

  Cena:840,00zł netto

  1 033,20zł brutto

  w magazynie

  Urna do kawy, herbaty 11l: Wszystkie elementy podgrzewacza wykonane są ze stali nierdzewnej. W komplecie Pojemnik na pastę Wymiary (WxDxH): 300x300x545mm

 • Cookpro

  Cena:360,00zł netto 441,00zł

  442,80zł brutto

  w magazynie
  Promocja

  Podgrzewacz elektryczny (plastikowa wanna) : Wanna na wodę wykonana z tworzywa W komplecie pojemnik GN 1/1 - 65mm Termostat do 90st.C 5 stopniowa regulacja mocy Wymiary (WxDxH): 550x350x260mm Pojemność: 8l Zasilanie: 230V Moc: 900W

 • Cookpro

  Cena:556,50zł netto

  684,50zł brutto

  w magazynie

  Podgrzewacz elektryczny (stalowa wanna) : Wanna na wodę wykonana z stali nierdzewnej W komplecie pojemnik GN 1/1 - 65mm Termostat do 90st.C 5 stopniowa regulacja mocy Wymiary (WxDxH): 560x335x300mm Pojemność: 8l Zasilanie: 230V Moc: 1600W

Zawartość koszyka

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
1 230,00zł Do darmowej wysyłki brakuje Ci
0,00zł Razem

Zobacz koszyk

Szukaj

Menu

Zawartość schowka

Brak produktów

Zobacz schowki