Bufet i catering  

Bufet i catering
 • Warniki do wody
  Warniki do wody

  W warnikach można grzać wino, piwo oraz inne napoje serwowane na ciepło. Świetnie sprawdzą się na imprezach gdzie jest dużo osób i samoobsługa.

 • Kociołki elektryczne
  Kociołki elektryczne

  Kociołki do zup znajdą zastosowanie m.in. W hotelach, kantynach i restauracjach. Jest równie użyteczny na obozach, koloniach oraz w miejscach odbywania się festiwali.

 • Dozowniki do soków
  Dozowniki do soków

  Dozowniki do soków cookPRO

  Idealne urządzenia dla wszystkich lokali gastronomicznych. Jeśli twoja firma cateringowe posiada w swojej ofercie serwowanie napojów lub soków, to te profesjonalny dozowniki są idealną opcją dla Ciebie! W ofercie sklepu cookPRO znajduje się wiele rodzajów i kształtów tych urządzeń. Posiadamy dozowniki mniejsze 7L i większe 8L, wstępujące pojedynczo lub podwójnie oraz umieszczone na stopce lub na pełnej bazie. Wszystkie wzory wyglądają bardzo estetycznie i są bardzo dobrej jakości, dzięki czemu z łatwością możesz dobrać ten, spełniający wszystkie twoje potrzeby.

  Nowoczesność i styl prze wszystkim!

  Prosty i ponadczasowy design dozowników sprawia, że doskonale wpasują się w wystrój każdego lokalu. Sprzęty te bardzo dobrze prezentują się zarówno na bacie barowym, jak i na stole szwedzkim w gustownej restauracji czy hotelowej stołówce. Napełniać je można każdym napojem zaczynając od wody, a kończąc na napojach gazowanych. Wyposażone są w bardzo szczelny kranik, dzięki czemu napój nie wydostaje się z pojemnika, kiedy nie jest to potrzebne. Wszystkie modele posiadają również elegancka pokrywę, która chroni zawartość przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Wypełniony dozownik prezentuje się bardzo ładnie i z pewnością zachęca do skosztowania soków.

  Praktyczne urządzenia- idealne na upały

  Dozowniki na soki to bardzo funkcjonalne urządzenia, które oprócz eksponowania napojów, dodatkowo je chłodzą. Wszystkie modele posiadają wbudowane systemy chłodzące. Jedne z nich wyposażone są w tuby na lód, które można umieścić w środku pojemnika lub tez całkiem je wymontować, zwiększając przez to pojemność zbiornika. Drugie natomiast mają umieszczone w dolnej części urządzenia wkłady chłodzące. Dodatki te są bardzo pomocne zwłaszcza latem, w czasie upałów, kiedy to każdy klient szuka ochłody. Dodatkowo ogromnym plusem izolacji kostek lodu od soków jest to, że nie jest on rozcieńczany, a jago smak pozostaje taki sam.

  Dozowniki są łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu oszczędzą twój czas!

  Obudowa dozowników do soków w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jest to wysokiej klasy stop, który charakteryzuje się dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ wody. Dodatkowo materiał ten bardzo ładnie się prezentuje i jest łatwy w czyszczeniu. Zbiornik na soki natomiast powstał z przezroczystego poliwęglany, który idealnie imituje szkło, jednak jest on dużo bardziej trwały i nie tłuszcze się tak szybko. Dozownik wyposażony jest również w zdejmowaną kratkę ociekową, umieszczoną bezpośrednio pod kranem, która znacznie ułatwia czyszczenie. Dodatkowo, aby usprawnić pracę użytkownika, wszystkie elementy urządzenia można zdemontować i w wygodny sposób umyć.

  Najlepsza jakość i wytrzymałość

  Wszystkie materiały, wykorzystane podczas tworzenia dozowników na sok są najwyższej jakości. Dodatkowo solidne i profesjonalne wykonanie urządzeń gwarantuje ich długoletnie i bezawaryjne działanie. Dozowniki będą więc świetnie wyglądały, a ich używanie będzie przyjemnością przez wiele lat!

  Dozowniki do soków:

  Nowoczesny wygląd sprawia, że sprzęt dobrze prezentuje się np.na szwedzkim stole w gustownej restauracji, hotelowej stołówce itp.

 • Dozowniki do płatków
  Dozowniki do płatków

  Dozowniki do płatków:

  Nowoczesny wygląd sprawia, że sprzęt dobrze prezentuje się np.na szwedzkim stole w gustownej restauracji, hotelowej stołówce itp.

 • Perkolatory
  Perkolatory

  Perkolatory do kawy, gastronomiczne

   

  Aromatyczna kawa, rozgrzewająca herbata i aromatyczne ziołowe napary to napoje przygotowywane i serwowane klientom w większości lokali gastronomicznych. By szybko i wydajnie realizować złożone przez nich zamówienia, konieczne jest zastosowanie specjalnych urządzeń do zaparzania. Są nimi perkolatory, które prezentujemy w poniższej kategorii naszego sklepi internetowego. Jakie jest ich zastosowanie? Dlaczego warto wyposażyć swoją restaurację, stołówkę lub firmą cateringową w profesjonalny perkolator?

   

  Zastosowanie perkolatora w gastronomii

   

  To naturalne, ze nie chcesz podawać swoim klientom zimnych napojów. Jednocześnie nie masz czasu, by co chwilę podgrzewać kawę czy herbatę, którą zamawiają. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest wykorzystanie specjalnego zaparzacza – perkolatora, który znajduje szerokie zastosowanie w branży gastronomicznej. Z jego pomocą przygotujesz dużą liczbę napojów jednocześnie i wygodnie utrzymasz ich odpowiednią temperaturę. W jaki sposób? Oferowane przez nas perkolatory posiadają funkcję, która po zakończonym procesie parzenia automatycznie przełącza się w tryb podgrzewania gorącego napoju. Oprócz tego perkolatora możesz używać po prostu do podgrzania samej wody.

   

  Wybierz wysokiej jakości perkolator

   

  Zaprezentowane w naszym sklepie perkolatory to urządzenia wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nie tylko elegancko się prezentują, ale i długo zachowują swój nienaganny wygląd mimo działania czynników zewnętrznych. Żywotność urządzeń przedłuża zakryta gałka z termostatem, którą w łatwy sposób można czyścic. Codzienne korzystanie z urządzenia ułatwia wskaźnik poziomu napoju, informujący o konieczności uzupełnienia wody. Proces parzenia sygnalizowany jest przez lampkę kontrolną. Dodatkowo, perkolatory posiadają niekapiące kraniki, pozwalające na precyzyjne odmierzenie potrzebnego napoju. Duża pojemność urządzenia pozwala na zaparzenie kilkudziesięciu kaw lub herbat.

   

  Jak działa perkolator?

   

  Zasada działania perkolatora jest prosta. Urządzenie składa się z zamykanego dzbanka, lejka oraz filtru, do którego wsypuje się kawę lub herbatę. Do naczynia wlewa się odpowiednią ilość wody, a na jego dnie umieszcza lejek z filtrem. Ciśnienie podnosząc gorącą wodę sprawia, że wielokrotnie przepływa ona przez znajdujące się u góry ziarna. Po kilku minutach kawa lub herbata jest idealnie zaparzona i gotowa do podania. Szybko, wygodnie i bez konieczności ciągłego podgrzewania.

   

  Szukasz wydajnego i solidnie wykonanego perkolatora? Odpowiedni zaparzacz do kawy i herbaty znajdziesz w naszej ofercie. I to w konkurencyjnej cenie. Zamów już dziś lub skontaktuj się, by uzyskać szczegółowe informacje o interesującym Cię modelu.

Sortuj produkty:
 • Cookpro

  Cena:336,00zł netto

  413,28zł brutto

  w magazynie

  Kociołki elektryczne na zupę Pojemność 10l Pokrywa z wycięciem na łyżkę 12 zakresów regulacji temperatury, dzięki grzałce z termostatem Magnetyczna zawieszka w zestawie Zasilanie 230V Moc: 0.4 kW

 • Cookpro

  Cena:472,50zł netto

  581,18zł brutto

  w magazynie

  Kociołki elektryczne na zupę Pojemność 10l Pokrywa z wycięciem na łyżkę 12 zakresów regulacji temperatury, dzięki grzałce z termostatem Magnetyczna zawieszka w zestawie Zasilanie 230V Moc: 0.4 kW

 • Cookpro

  Cena:199,00zł netto 303,45zł

  244,77zł brutto

  w magazynie
  Promocja

  Warnik, pojedyncze ścianki WB10 Wykonane z polerowanej stali nierdzewnej Wyposażone w wydajną krytą grzałkę Zakres regulacji temperatur od 30st.C do 110 st.C Wskaźnik poziomu zawartości zbiornika Termostat zabezpieczający Posiada wytrzymały niekapiący kranik Zasilanie 230V Wymiary: Średnica 225mm x wysokość 420mm Pojemniść: 8,6l

 • Cookpro

  Cena:255,00zł netto 408,45zł

  313,65zł brutto

  w magazynie
  Promocja

  Warnik, pojedyncze ścianki WB20 Wykonane z polerowanej stali nierdzewnej Wyposażone w wydajną krytą grzałkę Zakres regulacji temperatur od 30st.C do 110 st.C Wskaźnik poziomu zawartości zbiornika Termostat zabezpieczający Posiada wytrzymały niekapiący kranik Zasilanie 230V Wymiary: Średnica 260mm x wysokość 550mm Pojemniść: 18,5

 • Cookpro

  Cena:523,95zł netto

  644,46zł brutto

  w magazynie

  Warnik, pojedyncze ścianki WB30 Wykonane z polerowanej stali nierdzewnej Wyposażone w wydajną krytą grzałkę Zakres regulacji temperatur od 30st.C do 110 st.C Wskaźnik poziomu zawartości zbiornika Termostat zabezpieczający Posiada wytrzymały niekapiący kranik Zasilanie 230V Wymiary: Średnica 350mm x wysokość 450mm Pojemniść: 27l

 • Cookpro

  Cena:220,00zł netto 472,50zł

  270,60zł brutto

  w magazynie
  Promocja

  Warnik, podwójne ścianki Niekapiący kranik Tacka ociekowa Wskaźnik poziomu wody Obudowa i zbiornik ze stali nierdzewnej Zasilanie: 230V Wymiary: Średnica 245mm x wysokość 440mm Moc: 2kW Pojemność użytkowa 8l

 • Cookpro

  Cena:260,00zł netto 577,50zł

  319,80zł brutto

  w magazynie
  Promocja

  Warnik, podwójne ścianki Niekapiący kranik Tacka ociekowa Wskaźnik poziomu wody Obudowa i zbiornik ze stali nierdzewnej Zasilanie: 230V Wymiary: Średnica 245mm x wysokość 495mm Moc: 2kW Pojemność użytkowa 13l

 • Cookpro

  Cena:285,00zł netto 388,50zł

  350,55zł brutto

  w magazynie
  Promocja

  Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej Kryta grzałka Filtr do grubo mielonej kawy ( kawa do ekspresów przelewowych) Termostat bezpieczeństwa Niekapiący kranik z trwałego tworzywa Wskaźnik poziomu napoju w zaparzaczu z podziałką Lampka kontrolna sygnalizuje zakończenie procesu parzenia Jeden cykl: model 010070010 80 filiżanek/ 50min Wymiary: 260x468mm...

 • Cookpro

  Cena:409,50zł netto

  503,69zł brutto

  w magazynie

  Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej Kryta grzałka Filtr do grubo mielonej kawy ( kawa do ekspresów przelewowych) Termostat bezpieczeństwa Niekapiący kranik z trwałego tworzywa Wskaźnik poziomu napoju w zaparzaczu z podziałką Jeden cykl: model 010070015 100 filiżanek/ 60min Wymiary: 260x606mm Pojemność:15l Moc: 2000W

 • Cookpro

  Cena:472,50zł netto

  581,18zł brutto

  w magazynie

  Dozownik do soków na pełnej bazie, 7l: Obudowa wykonana z wysoko-polerowanej stali nierdzewnej Pojemność: 7l Zbiornik na sok wykonany z przezroczystego poliwęglanu Zdejmowana kratka ociekowa Wkład chłodzący umieszczony pod zbiornikiem na sok Wymiar podstawy: 22x35cm Wysokość: 53cm

 • Cookpro

  Cena:945,00zł netto

  1 162,35zł brutto

  w magazynie

  Dozownik do soków na pełnej bazie, 2x7l Obudowa wykonana z wysoko-polerowanej stali nierdzewnej Pojemność: 2x7l Zbiornik na sok wykonany z przezroczystego poliwęglanu Zdejmowana kratka ociekowa Wkład chłodzący umieszczony pod zbiornikiem na sok Wymiar podstawy: 47x35cm Wysokość: 53cm

 • Cookpro

  Cena:630,00zł netto

  774,90zł brutto

  w magazynie

  Dyspenser do płatków śniadaniowych Obudowa wykonana z wysoko-polerowanej stali nierdzewnej Pojemność 7l Zbiornik na płatki wykonany z przezroczystego poliwęglanu Wymiar podstawy: 22x35cm Niezawodny system spustowy płatków śniadaniowych

Zawartość koszyka

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
1 230,00zł Do darmowej wysyłki brakuje Ci
0,00zł Razem

Zobacz koszyk

Szukaj

Menu

Zawartość schowka

Brak produktów

Zobacz schowki