Cukiernictwo 

Wyposażenie cukierni, sprzęt gastronomiczny do cukierni

Planujesz otwarcie własnej cukierni? Szukasz niezbędnego wyposażenia gastronomicznego do swojego lokalu? Teraz znajdziesz je w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego. Wiemy, jakim wyzwaniem jest rozruszanie własnej działalności w branży gastronomicznej. Potrzebne są nakłady pracy i pieniędzy, by stworzyć miejsce, w którym powstawać będą smakowite wyroby. Jednym z kluczowych elementów wysokiej jakości cukierni jest odpowiednie wyposażenie. Bez niego nie obejdzie się nawet najbardziej doświadczony cukiernik czy piekarz.

 

Cukiernictwo – wyposażenie, którego potrzebujesz

 

Serniki, rolady, pączki, drożdżówki, torty, babeczki, chleby, bułki i rogale przyciągają do cukierni i piekarni miłośników wypieków. By oczarować ich smakiem swoich wyrobów, wyposaż swój lokal w nowoczesne urządzenia. Dzięki nim osiągniesz nie tylko odpowiedni smak swoich wypieków, ale i usprawnisz pracę lokalu i utrzymasz wydatki związane z jego prowadzeniem na optymalnym poziomie. Wysokiej jakości sprzęt uchroni Cię również przed nieplanowanymi, często kosztownymi awariami. Jakie wyposażenie dla branży cukierniczej znajdziesz w naszej ofercie? Sprawdź nasz asortyment starannie wykonanych, łatwych w obsłudze i niezawodnych urządzeń cukierniczych. Wykorzystasz je do przygotowywania ciasta, pieczenia wyrobów oraz ich dekorowania przed sprzedażą.

 

Wózki do studzenia chleba i bułek

 

Wszędzie tam, gdzie powstają ciepłe wypieki, konieczne jest ich odpowiednie przechowywanie po wyjęciu z pieca. Bezpiecznym i wygodnym na to sposobem są wózki do studzenia chleba i bułek. W naszym sklepie proponujemy profesjonalne wózki do studzenia, transportowania i ekspozycji pieczywa w lokalu gastronomicznym. Oferowane przez nas akcesoria wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Solidne wózki do studzenia chleba i bułek mogą być dowolnie składane, co pozwala na ich pełne dopasowanie do własnych potrzeb.

 

Końcówki dekoracyjne

 

Odpowiednia dekoracja będzie idealną ozdobą każdego, nawet najprostszego wypieku. Proste, szybkie i wygodne umieszczenie dekoracji na cieście lub torcie możliwe jest dzięki specjalnym końcówkom dekoracyjnym. Naszym klientom polecamy końcówki stalowe oraz z tworzywa sztucznego, sprzedawane w kompletach, umożliwiających nakładanie różnego rodzaju dekoracji zgodnych z inwencją cukiernika. Oprócz tego, w asortymencie sklepu gastronomicznego online dostępne są praktyczne worki cukiernicze do wyciskania.

 

Miksery planetarne i spiralne

 

Wśród wielu funkcjonalnych sprzętów, w cukierni lub piekarni nieodzowne są także miksery do mieszania ciasta, z którego powstają różnego rodzaju wypieki. W naszym sklepie prezentujemy miksery spiralne do ciast ciężkich oraz miksery planetarne do lekkich wypieków. Duży wybór modeli o różnych pojemnościach pozwala na dobranie urządzenia odpowiednio do potrzeb i możliwości danego lokalu.

 

Precyzyjnie mieszaj ciasto na wypieki, wygodnie studź je po wyjęciu z pieca i dowolnie dekoruj przed sprzedażą dzięki urządzeniom i akcesoriom z naszej bogatej oferty. Zapraszamy!

Cukiernictwo
 • Wózki do studzenia chleba
  Wózki do studzenia chleba

  Wózki do studzenia chleba, wózki piekarnicze

   

  Idealnie wypieczone chleb z chrupiącą skórką to jeden z ważniejszych wyrobów oferowanych przez piekarnie i cukiernie. W przygotowywaniu chleba ważne jest nie tylko odpowiednie wymieszanie ciasta, użycie specjalistycznego pieca, ale i umiejętne przechowywanie wyjętych z niego chlebów. By bochenki chleba zachowały swój idealny smak i wygląd, a jednocześnie odparowały, niezbędne są profesjonale piekarnicze wózki do studzenia chlebów. Praktyczne wózki oferujemy teraz w naszym sklepie z wyposażeniem gastronomicznym. Dlaczego warto w nie zainwestować?

   

  Szybkie i dokładne studzenie chlebów na wózkach

   

  Tam, gdzie powstają ciepłe chleby zachodzi potrzeba ich właściwego przestudzenia. Nim trafią na sklepowe półki, powinny leżakować na specjalnych wózkach do studzenia chlebów. By sprostać potrzebom naszych klientów, oferujemy starannie zaprojektowane i solidnie wykonane wózki, które sprawdzą się do transportowania, studzenia i eksponowania pieczywa w lokalach gastronomicznych. Ażurowe wózki, dzięki siatkowym półkom, gwarantują równomierne odparowanie chlebów z każdej strony. Dzięki temu chleby szybko stygną i pozostają idealnie chrupiące.

   

  Praktyczne wózki piekarnicze do chlebów

   

  Wózki do studzenia chleba składają się ze wzmocnionych, ażurowych półek z prętów oraz słupków z rur. Półki na słupkach osadzone są za pomocą wytrzymałych klipsów mocujących. Łożyskowane obrotowe koła sprawiają, że wózek przemieszcza się płynne nawet przy sporym obciążeniu. Oferowane przez nas akcesoria wykonane zostały w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przeznaczonej do kontaktu z żywnością oraz odpornej na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Solidne wózki do studzenia chleba mogą być dowolnie składane, co pozwala na ich pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego lokalu. Łatwe w montażu wózki do studzenia chlebów są dodatkowo estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Na wózkach może być studzone jednocześnie nawet do 250 kg idealni wypieczonych chlebów!

   

  Jeden wózek piekarniczy – wiele zastosowań

   

  Wózki do studzenia chleba mogą być stosowane również w innych branżach. Z powodzeniem wykorzystywane są one przede wszystkim w kwiaciarniach, biurach, magazynach, aptekach, laboratoriach, a także w zakładach przetwórstwa spożywczego. Sprawdź nasza bogatą ofertę wyposażenia i wybierz wózek, która w pełni sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Pamiętaj – w każdej chwili możesz rozbudować wózek do studzenia chleba poprzez dołożenie do niego dodatkowych półek!

 • Wózki do studzenia bułek
  Wózki do studzenia bułek

  Gastronomiczne wózki do studzenia bułek

  Idealnie wypieczone bułki z chrupiącą skórką to jeden z ważniejszych wyrobów oferowanych przez piekarnie i cukiernie. W przegotowywaniu bułek ważne jest nie tylko odpowiednie wymieszanie ciasta, użycie specjalistycznego pieca, ale i umiejętne przechowywanie wyjętych z niego bułek. By bułki zachowały swój idealny smak i wygląd, a jednocześnie odparowały, niezbędne są profesjonale wózki piekarnicze do studzenia bułek. Praktyczne wózki do piekarni oferujemy teraz w naszym sklepie gastronomicznym online. Dlaczego warto w nie zainwestować?

   

  Szybkie i dokładne studzenie bułek na wózkach piekarniczych

   

  Tam, gdzie powstają ciepłe bułki zachodzi potrzeba ich właściwego przestudzenia. Nim trafią na sklepowe półki, powinny leżakować na specjalnych wózkach do studzenia bułek. By sprostać potrzebom naszych klientów, oferujemy starannie zaprojektowane i solidnie wykonane wózki, które sprawdzą się do transportowania, studzenia i eksponowania pieczywa w lokalach gastronomicznych. Ażurowe wózki, dzięki siatkowym półkom, gwarantują równomierne odparowanie bułek z każdej strony. Dzięki temu wszystkie bułki szybko stygną i pozostają idealnie chrupiące.

   

  Praktyczne wózki piekarnicze do bułek

   

  Wózki do studzenia bułek składają się z ażurowych półek z prętów oraz słupków z rur. Półki na słupkach osadzone są za pomocą wytrzymałych klipsów mocujących. Oferowane przez nas akcesoria wykonane zostały w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przeznaczonej do kontaktu z żywnością oraz odpornej na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Solidne stalowe wózki piekarnicze do bułek mogą być dowolnie składane, co pozwala na ich pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego lokalu. Łatwe w montażu wózki do studzenia bułek są dodatkowo estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Na wózkach może być studzone jednocześnie nawet do 250 kg idealni wypieczonych bułek!

   

  Jeden wózek – wiele zastosowań

   

  Wózki do studzenia bułek mogą być stosowane również w innych branżach. Z powodzeniem wykorzystywane są one przede wszystkim w kwiaciarniach, biurach, magazynach, aptekach, laboratoriach, a także w zakładach przetwórstwa spożywczego. Sprawdź nasza bogatą ofertę wyposażenia i wybierz wózek, która w pełni sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom.

 • Końcówki dekoracyjne
  Końcówki dekoracyjne

  Tu znajdziemy końcówki dekoracyjne wykonane:

  - Tworzywo

  - Stal nierdzewna

  Jak również worki cukiernicze do wyciskania.

 • Miksery planeterne
  Miksery planeterne

  Miksery planetarne, urządzenia gastronomiczne

   

  Miksery planetarne to profesjonalne urządzenia, które często znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak również lokalach gastronomicznych. Wykorzystywane są przede wszystkim do wyrabiania lekkiego ciasta oraz ubijania piany. W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, oferujemy wysokiej jakości miksery planetarne w atrakcyjnych cenach. Czym wyróżniają się proponowane modele? Jakie są ich parametry?

   

  Miksery planetarne – urządzenia wielofunkcyjne

   

  Miksery planetarne, nazywane też robotami planetarnymi to wielofunkcyjne urządzenia kuchenne, umożliwiające niemal nieograniczoną możliwość rozbudowy i konfiguracji funkcji. Dzięki temu miksery planetarne mogą zastąpić kilka innych urządzeń. Miksery planetarne przede wszystkim szybko i wydajnie wyrabiają ciasta lekkie i ubijają pianę. Mieszanie wielokierunkowe zapewniają mieszadła obracające się wokół własnej osi oraz wokół osi misy. Ruch mieszadeł, podobny do ruchu planet znalazł odzwierciedlenie w nazwie urządzenia. W efekcie ciasto przygotowywane w mikserze jest idealnie wymieszane, perfekcyjnie gładkie i odpowiednio napowietrzone.

   

  Zalety mikserów planetarnych

   

  W naszym sklepie oferujemy różne modele mikserów planetarnych o pojemności od 7 do 30 litrów. Pozwala to na dopasowanie urządzenia do potrzeb i możliwości każdego lokalu gastronomicznego. Wszystkie miksery wyposażone są w praktyczną misę ze stali nierdzewnej, korpus oraz głowicę, do której mocuje się mieszadła oraz przystawki. Wysoka jakość elementów gwarantuje trwałość urządzenia nawet przy intensywnym użytkowaniu. Stalowe części przeznaczone są do kontaktu z żywnością. Stopniowa regulacja prędkości miksera umożliwia swobodne dostosowanie jego trybu pracy. Dodatkowe, wymienne końcówki mogą służyć do efektywnego i szybszego mieszania ciasta lub ubijania piany. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia specjalna osłona z automatycznym wyłącznikiem, a wygodę pracy – stabilna podstawa tłumiąca wibracje.

   

  Mikser planetarny dla Twojej gastronomii

   

  Miksery planetarne to urządzenia, które spełnią swoje zadanie w branży gastronomicznej – piekarniach, cukierniach, restauracjach, hotelach, firmach cateringowych, jak również w domach czy nawet zakładach produkujących leki! Wszędzie tam sprzęt ten zapewnia szybkie, wygodne i dokładnie wymieszanie ciasta lub składników płynnych. Przekonaj się o ogromnych możliwościach profesjonalnego miksera planetarnego, wybierając odpowiednie urządzenie dostępne w naszej ofercie.

   


 • Miksery spiralne
  Miksery spiralne

  Gastronomiczne miksery spiralne do ciast

   

  Prowadzisz lokal gastronomiczny, w którym przygotowywane są chleby, pierogi lub pizza? Szukasz odpowiedniego urządzenia do wyrabiania ciasta na te wyroby? Znajdziesz je w naszym sklepie w znajdującej się poniżej ofercie mikserów spiralnych. Miksery spiralne to profesjonalne urządzenia, znajdujące powszechne zastosowanie w przygotowywaniu tak zwanych ciast ciężkich. Jakie korzyści przyniesie Ci inwestycja w tego rodzaju mikser? Jakie miksery spiralne proponujemy klientom?

   

  Miksery spiralne – wyposażenie do zadań specjalnych

   

  Miksery spiralne to urządzenia stosowane w całej gastronomii do wyrabiania ciężkich rodzajów ciasta. W szczególności pomoc miksera spiralnego nieodzowna będzie podczas przygotowywania chleba, pizzy czy pierogów. Wyrobienie jednolitego ciasta w krótkim czasie umożliwiają obrotowe części urządzenia – dzieża i spirale. Wysoka wydajność sprzętu wraz z jego prostą obsługą gwarantuje sprawne, wygodne i dokładne wyrobienie ciasta. To z kolei przekłada się na doskonały smak wyrobów sprzedawanych w cukierniach, piekarniach oraz restauracjach.

   

  Wysokiej jakości miksery spiralne

   

  Wyrabianie i ugniatanie ciasta to nie lada wyzwanie. Na szczęście, wyposażając swój lokal w odpowiedni w wysokiej jakości mikser spiralny usprawnisz cały ten proces. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne miksery spiralne o różnej pojemności, co pozwoli Ci na dobranie urządzenia do własnych potrzeb. Produkty dostępne w sklepie online wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej – odpornej na uszkodzenia mechaniczne, łatwej w czyszczeniu i przeznaczonej do kontaktu z żywnością. Zaletą mikserów spiralnych przedstawionych poniżej jest nie tylko trwałość i niezawodność, ale i duża praktyczna pojemność idąca w parze z dużą mocą pracy. Bezpieczną eksploatację zapewnia osłona zabezpieczająca mikser.

   

  Mikser spiralny dla Twojej gastronomii

   

  Nieustannie wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferując im wysokiej jakości wyposażenie gastronomiczne, takie jak miksery spiralne. Sprawdź szczegółową specyfikację dostępnych urządzeń, a w razie wszelkich pytań – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy Ci odpowiedzi na temat mikserów spiralnych do ciężkich ciast. Wszystko po to, byś mógł szybko, wydajnie i wygodnie przygotowywać duże ilości idealnie wyrobionego ciasta na pieczywo, pierogi czy pizzę.

 • Worki do wyciskania
  Worki do wyciskania

  Worki cukiernicze do wyciskania :

  -Worki STANDARD

  -Worki EXPORT

  -Worki z JONAMI SREBRA

  -Worki NYLON FUTURE

  -Worki JEDNORAZOWE 

Sortuj produkty:

Zawartość koszyka

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
1 230,00zł Do darmowej wysyłki brakuje Ci
0,00zł Razem

Zobacz koszyk

Szukaj

Menu

Zawartość schowka

Brak produktów

Zobacz schowki